0
Položka
 
 

Pre nás, dokonalý zvuk je - podstatný


Všetko to začalo érou ozvučeného filmu: elektrotechnický inžinier Eugen Beyer založil v Berlíne v roku 1924 vlastnú spoločnosť, za účelom vývoja reproduktorov pre kiná. Jeho spoločnosť "Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer" tak položila základy svetovému výrobcovi slúchadiel, mikrofónov a konferenčných systémov – dnešnej spoločnosti beyerdynamic GmbH & Co. KG. Už viac ako 90 rokov sa nasledovníci Eugena Beyera cítia byť viazaní tradíciou spoločnosti, víziou priekopníckych hodnôt zakladateľa.

Naprieč celým portfóliom, produkty Beyerdynamic sa vyznačujú snahou spoločnosti o inovováciu a neustále rozvíjanie technológií. Prísľub kvality "Made in Germany" platí pre vývoj výrobkov i samotné výroby. Návrhy z dielne inžinierov a dizajnérov spoločnosti Beyerdynamic v Heilbronne sú finálne vyrábané skupinou 180 vysoko kvalifikovaných zamestnancov v Nemecku - väčšinou ručne. Každý z našich produktov obsahuje skutočnú vášeň a „know-how“ pre vynikajúci zvukový zážitok.

 

Dnes je názov Beyerdynamic synonymom kvality pre širokú škálu Profesionálnych Audio produktov. V sortimente sú mikrofóny a slúchadlá pre profesionálne, štúdiové, alebo javiskové aplikácie, ako aj High-End-ové slúchadlá alebo kompaktné HiFi modely slúchadiel do uší. Beyerdynamic konferenčné technológie možno nájsť v konferenčných centrách po celom svete.