Kategorie

Mikrofóny

beyerdynamic TG 100 H-Set 194-204 MHz
beyerdynamic S 910 C 718-754 MHz
beyerdynamic EM 981 S
Všetky produkty

Pro slúchadlá

beyerdynamic K 190.39 - 1.5 m
beyerdynamic DT 790.28 200/80 Ω
beyerdynamic DT 291 PV MK II 80 Ω
Všetky produkty

KONFERENČNÁ TECHNOLÓGIA

beyerdynamic Classis OM 304
beyerdynamic Classis GM 301
beyerdynamic Classis BM 34 SE
Všetky produkty

PRO AUDIO PRÍSLUŠENSTVÁ

beyerdynamic TS 600 758-782 MHz
beyerdynamic S 910 C 610-646 MHz
beyerdynamic S 910 M 574-610 MHz
Všetky produkty

Pre nás, dokonalý zvuk je - podstatný

Všetko to začalo érou ozvučeného filmu: elektrotechnický inžinier Eugen Beyer založil v Berlíne v roku 1924 vlastnú spoločnosť, za účelom vývoja reproduktorov pre kiná. Jeho spoločnosť "Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer" tak položila základy svetovému výrobcovi slúchadiel, mikrofónov a konferenčných systémov – dnešnej spoločnosti beyerdynamic GmbH & Co. KG. Už viac ako 90 rokov sa nasledovníci Eugena Beyera cítia byť viazaní tradíciou spoločnosti, víziou priekopníckych hodnôt zakladateľa.
Naprieč celým portfóliom, produkty Beyerdynamic sa vyznačujú snahou spoločnosti o inovováciu a neustále rozvíjanie technológií. Prísľub kvality "Made in Germany" platí pre vývoj výrobkov i samotné výroby. Návrhy z dielne inžinierov a dizajnérov spoločnosti Beyerdynamic v Heilbronne sú finálne vyrábané skupinou 180 vysoko kvalifikovaných zamestnancov v Nemecku - väčšinou ručne. Každý z našich produktov obsahuje skutočnú vášeň a „know-how“ pre vynikajúci zvukový zážitok.
Dnes je názov Beyerdynamic synonymom kvality pre širokú škálu Profesionálnych Audio produktov. V sortimente sú mikrofóny a slúchadlá pre profesionálne, štúdiové, alebo javiskové aplikácie, ako aj High-End-ové slúchadlá alebo kompaktné HiFi modely slúchadiel do uší. Beyerdynamic konferenčné technológie možno nájsť v konferenčných centrách po celom svete.
PHONUM

VÝJIMEČNÁ STUDIOVÁ SLUCHÁTKA

Referenční studiová sluchátka jsou určena pro přesný poslech, mixování a mastering. Profesionální uživatelé z celého světa důvěřují studiovým sluchátkům Beyerdynamic již po celá desetiletí, neboť sluchátka Beyerdynamic patří v profesionální oblasti mezi naprostou špičku. Hudebními producenty, zvukovými techniky ve studiích a dalšími náročnými uživateli jsou volbou číslo jedna, a ve studiích patří celosvětově mezi pevné vybavení. Referenční sluchátka DT 1990 PRO představují kombinaci desetiletých zkušeností s nejmodernější technologií sluchátek, špičkového dílenského zpracování, kvalitou zvuku, a nejnovější technologií driverů Tesla v otevřené konstrukci. Díky vysokému rozlišení a vyváženému zvuku nastavují sluchátka DT 1990 PRO nové standardy, a to nejen z hlediska designu a zpracování.
DT 1990 PRO

Porovnať produkty