Kategorie

Gitarové zosilňovače a reproduktory

Bugera T5 Infinium
Bugera 333-212 INFINIUM
Bugera BC30-212
Všetky produkty

Basové zosilňovače a reproduktory

Bugera BTX36000
Bugera BASS CABINET BT210TS
Bugera Power Soak PS1
Všetky produkty

Pro audio príslušenstvo

Bugera GUITAR CABINET 112TS-PC
Bugera 12AX7A
Bugera 212TS-PC
Všetky produkty
...a už o tri roky neskôr, Bugera zdá sa, že definitívne získala dostatok rešpektu aby bola súčasťou „Párty s hviezdami“. Ak ste jedným z hrdých majiteľov zosilňovačov Bugera, ktorí pomohli nám dostať tak ďaleko, tu je odkaz pre vás . Bugera to robí správne. Bugera to neznamená len nakúpiť súčiastky a naskladať ich do boxu. Robiť veci správne znamená vedieť čo je dobré. Bugera je v tomto posadnutý pri výbere súčiastok. Bugera je jedna z mála firiem, ktorá si sama vyrába všetky hlavné zosilňovače a kabinety produktov - rieši celý proces vinutia cievky a osadenie na zákazku vyrobeného meniča do reproduktorov.
Kvalitu Bugera produktov kontrolujú nadšenci, ktorí vedia ako používať high-tech výrobné metódy, pre dosiahnutie požadovaných výsledkov. Pri elektrónkach ( relatívne jednoduchých prístrojoch ktoré sa používajú viac ako 100 rokov) je veľký počet kusov s rôznou kvalitou. Každá z nich ma svoju charakteristiku. A niektoré sú lepšie, kvalitnejšie ako ostatné. Preto sme zakúpili veľké množstvo elektrónok pre svoje produkty a starostlivo testujeme každú jednu. Overujeme elektronickú toleranciu, kvalitu prevedenia, životnosť a samozrejme tonalitu (zapojením každej elektrónky priamo do zosilňovača a kontrolou zvuku). Nasledujú ďalšie testy, rozdelenie testovaných elektrónok do ôsmych kategórií podľa výkonu a životnosti... zrátané a podčiarknuté: z každých desiatich elektrónok Bugera vyberie jednu ktorá spĺňa požadovanú úroveň kvality v kategórii A.
Bugera tiež navrhuje svoje vlastné reproduktory. To nie je ľahké. Gitarová skriňa a reproduktor umiestnený vo vnútri je vlastne hudobný nástroj so svojím vlastným výkonom. Nutnosť kúpiť reproduktory vyreobené niekym druhým výrazne limituje nastavenie tónovej voľby, výsledného zvuku. Takže Bugera investoval do vývoja a postavil vlastné reproduktory, kde sa pomleté vlákno buničiny následne formuje do výsledného kužeľovitého tvaru membrány, pokračuje sa navíjaním Bugera vlastnej kmitacej cievky na nosič, pripevnením vlastného pružného lemu na vlastnú konštrukciu reproduktor až po výslednú kontrolu každého jedného kusu reproduktora. Toto je dôležitá časť a dôvod, prečo kombá Bugera znejú tak dobre.

Porovnať produkty