Kategorie

Káble

Cordial CTOS 5
Cordial CLS 225 TT
Cordial CMK 222
Všetky produkty

We are cable

Portfólio produktov CORDIAL je veľmi široké – gitarové, mikrofóne , reproduktorové káble, multicore káblové riešenia, adaptéry pre DMX, MIDI a digitálne audio káble. Výrobky COORDIAL sú inovatívne, nasledujú len najnovšie trendy ale často tieto trendy práve vytvárajú.


Vaše potreby sú naše ciele ...

Preto CORDIAL patrí najvýznamnejších výrobcov vo svojom segmente. Vďaka svojmu prístupu vo vývoji v oblasti audio a video distribúcie signálu môže byť pokojnej spoločnosť označovaná ako trendová. Tri základné parametre, na ktorých si CORDIAL zakladá a vďaka ktorým dosiahli tento úspech: trvalo vysoká kvalita káblov, nepretržitá dodávka produktov a flexibilná dostupnosť, ako aj dôveryhodnosť vo všetkých aspektoch vo vzťahoch k zákazníkom. "Fair trade" nie je prázdny slovo, ale ich motto!

Pripravené káble

CORDIAL rozšíril spoje pôsobenie v zahraničí už v ranom štádiu; dnes spoločnosť má výrobné závody v nemeckej centrále, tiež vo Veľkej Británii, Českej republike a Číne, čo zaisťuje stabilitu dodávateľského reťazca. CORDIAL výrobky sú distribuované po celom svete, a oceňované na celom svete pre svoju vynikajúcu kvalitu a udržateľnosť.

Porovnať produkty