Kategórie

Káble

Cordial CCM 10 FM
Cordial CFI 6 PP
Cordial CXI 6 PP-VINTAGE
Všetky produkty


Portfólio produktov CORDIAL je veľmi široké – gitarové, mikrofóne , reproduktorové káble, multicore káblové riešenia, adaptéry pre DMX, MIDI a digitálne audio káble. Výrobky COORDIAL sú inovatívne, nasledujú len najnovšie trendy ale často tieto trendy práve vytvárajú.

Preto CORDIAL patrí najvýznamnejších výrobcov vo svojom segmente. Vďaka svojmu prístupu vo vývoji v oblasti audio a video distribúcie signálu môže byť pokojnej spoločnosť označovaná ako trendová. Tri základné parametre, na ktorých si CORDIAL zakladá a vďaka ktorým dosiahli tento úspech: trvalo vysoká kvalita káblov, nepretržitá dodávka produktov a flexibilná dostupnosť, ako aj dôveryhodnosť vo všetkých aspektoch vo vzťahoch k zákazníkom. "Fair trade" nie je prázdny slovo, ale ich motto!

CORDIAL rozšíril spoje pôsobenie v zahraničí už v ranom štádiu; dnes spoločnosť má výrobné závody v nemeckej centrále, tiež vo Veľkej Británii, Českej republike a Číne, čo zaisťuje stabilitu dodávateľského reťazca. CORDIAL výrobky sú distribuované po celom svete, a oceňované na celom svete pre svoju vynikajúcu kvalitu a udržateľnosť.