ION

 

Spoločnosť ION Audio bola založená v roku 2003 z túžby preklenúť priepasť medzi klasickým a najmodernejším, medzi nadčasovým a revolučným. USB gramofón, navrhnutý spoločnosťou ION, dal vinylovým nadšencom možnosť preniesť ich hudbu na modernejšie formáty, aby ich hudba získala späť . Jeho ohromný úspech vydláždil cestu pre celou rodinu ION konverzných produktov, ktoré prevádzajú, VHS pásky, filmové negatívy, CD, fotky a diapozitívy na digitálne média, pripravená pre archiváciu a prehrávanie na súčasných digitálnych zariadeniach.

ION je viac než iba prevod LP na MP3 a filmových negatívov na JPEG; rovnako vyrábame produkty, ktoré pomáhajú inšpirovať hudobných užívateľov, aby sa sami stali hudobníkmi. ION sprístupňuje tvorenie hudby každému, ponúka nástroje, ktoré používajú poslední technológie a robia učenie sa hrať zábavným.

Dnes je ION svetovou spoločnosťou, ktorá pokračuje v návrhu inovatívnych produktov pre zjednodušenie vášho života a energizovanie vašej zábavy. ION má neporovnateľné zdroje, ktoré nám umožňujú vyvíjať špičkové produkty. Sesterské spoločnosti Numark, Alesis a Akai Professional prenášajú svoje špičkové odborné znalosti z oblasti DJ, technológií hudobných nástrojov a nástrojov pre produkciu hudby do spoločnosti ION, čo nám poskytuje bezkonkurenčnú technologickú znalosť.

Či už je to zlepšenie vášho hrania, poskytnutie viac vzrušujúcej a súvislej cesty k potešeniu z vašej hudby alebo pomoc pre vašim deťom naučiť je ako hrať na nástroj, ION berie pokročilé, vzrušujúce technológie a robí ich ľahko použiteľnými, mení ich do all-in-one riešení, ktoré sú cenovo dostupné a pochopiteľné.

Porovnať produkty