spoločnosť Monster

Spoločnosť Monter Cable Products, Inc. bola založená v roku 1979 Noelom Lee, ktorý pôsobil pri výskume a riešení laserovej-fúzie,v Lawrence Livermore laboratóriach a bol tiež zanietený audiofil a profesionálny hráč na bicie nástroje. Spoločnosť Monster je dnes popredným svetovým výrobcom vysoko výkonných káblov, ktoré spájajú audio / video zariadenia pre domáce použitie automobilové a profesionálne inštalácie, ako aj pre počítače a počítačové hry.Monster produkty

Monster Cable výrobky sú nepostrádateľnou zložkou pre milovníkov hudby, audiofilov, nahrávacie štúdiá, zvukových profesionálov, hudobníkov a divadelných technikov. Audio káble Monster zvyšujú jasnosť, dynamiku a silu zvukových signálov, ktoré prenášajú. Video káble Monster poskytujú najostrejší, najjasnejší možný obraz s prirodzene živými farbami z tradičnej a digitálnej televízie, projektorov, domácich kín a satelitných systémov. Monster Game produkty poskytujú nadšencom maximálny herný zážitok tým, že maximalizujú zvukové podanie a video kvalitu herného systému. Monster Power divízia spoločnosti Monster Cable, prináša produkty pre čistejší striedavý prúd pre A/V komponenty a počítačové produkty a zabezpečujú vysokú prepäťovú ochranu pre zabezpečenie maximálneho výkonu.

Monster divízia vývoja čerpá z mnohorohých skúseností v oblasti zvukového dizajnu a zvuku, vytvára inovatívne, vysoko výkonné káble a príslušenstvo, ktoré robia spoločnosť Monster lídrom v danej oblasti. Monster spoločnosť vlastí viac ako 200 amerických a medzinárodných patentov a neustále sa snaží objavovať a rozvíjať nové, pokročilé technológie a dizajn výrobkov, aby vyhovovali potrebám stále postupujúcej odvetví spotrebnej elektroniky. Spoločnosť Monster ponúka viac ako 4000 výrobkov, ktoré sa predávajú vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

 

Porovnať produkty