spoločnosť Monster

Spoločnosť Monter Cable Products, Inc. bola založená v roku 1979 Noelom Lee, ktorý pôsobil pri výskume a riešení laserovej-fúzie,v Lawrence Livermore laboratóriach a bol tiež zanietený audiofil a profesionálny hráč na bicie nástroje. Spoločnosť Monster je dnes popredným svetovým výrobcom vysoko výkonných káblov, ktoré spájajú audio / video zariadenia pre domáce použitie automobilové a profesionálne inštalácie, ako aj pre počítače a počítačové hry.Monster produkty

Monster Cable výrobky sú nepostrádateľnou zložkou pre milovníkov hudby, audiofilov, nahrávacie štúdiá, zvukových profesionálov, hudobníkov a divadelných technikov. Audio káble Monster zvyšujú jasnosť, dynamiku a silu zvukových signálov, ktoré prenášajú. Video káble Monster poskytujú najostrejší, najjasnejší možný obraz s prirodzene živými farbami z tradičnej a digitálnej televízie, projektorov, domácich kín a satelitných systémov. Monster Game produkty poskytujú nadšencom maximálny herný zážitok tým, že maximalizujú zvukové podanie a video kvalitu herného systému. Monster Power divízia spoločnosti Monster Cable, prináša produkty pre čistejší striedavý prúd pre A/V komponenty a počítačové produkty a zabezpečujú vysokú prepäťovú ochranu pre zabezpečenie maximálneho výkonu.

Monster divízia vývoja čerpá z mnohorohých skúseností v oblasti zvukového dizajnu a zvuku, vytvára inovatívne, vysoko výkonné káble a príslušenstvo, ktoré robia spoločnosť Monster lídrom v danej oblasti. Monster spoločnosť vlastí viac ako 200 amerických a medzinárodných patentov a neustále sa snaží objavovať a rozvíjať nové, pokročilé technológie a dizajn výrobkov, aby vyhovovali potrebám stále postupujúcej odvetví spotrebnej elektroniky. Spoločnosť Monster ponúka viac ako 4000 výrobkov, ktoré sa predávajú vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

 

Navštívte stránku monsterstore.com

Porovnať produkty