Kategórie

Konektory

Neutrik NC4FD-LX
Neutrik NL4MXX
Neutrik NP3TT-AU-R
Všetky produkty

Neutrik

 

Neutrik je medzinárodná spoločnosť so 40 ročnými skúsenosťami vo výrobe inovatívnych mechanických, elektrických a elektronických prepájacích konektorov, produktov a systémov.

Spoločnosť bola založená v roku 1975. Cieľom bolo a stále je vytvoriť inovatívne produkty s využitím najnovšej mechanickú a elektronickú znalosť.

 

Dnes sme svetový líder v oblasti projektovania, výroby a marketingu audio, koaxiálnych, silových a digitálnych konektorov. Naším hlavným cieľom je byť "o krok napred", a teda porozumieť potrebám budúceho trhu, skôr než sa stanú aktuálne a vyhovieť požiadavkám skôr, než k nim dôjde.

Náš sortiment zahŕňa audio XLR konektory, zástrčky, Jack konektory, reproduktorové konektory, patch panely a systémy pre pripojenie optických vlákien. Od začiatku v roku 1975, veľký počet patentov, ako aj licenčné dohody sú dôkazom inovačných a tvorivých úspechov spoločnosti Neutrik. Niet pochýb o tom, že naši zákazníci sa môžu spoľahnúť na vysoko kvalitné výrobky, pri bezkonkurenčnom pomere cena / výkon.

Neutrik sa zaviazala k dokonalosti v oblasti inovácií, celkovej kvality na základe normy ISO 9001-2008 a k budovaniu spoľahlivých vzťahov so zákazníkmi.