Kategorie

Konektory

Neutrik NC4FXX-B
Neutrik PCR-7
Neutrik NPPA-TT-IDC
Všetky produkty

Konektory pre audio, video, optické vlákna a priemysel

Neutrik je medzinárodná spoločnosť so 40 ročnými skúsenosťami vo výrobe inovatívnych mechanických, elektrických a elektronických prepájacích konektorov, produktov a systémov. Spoločnosť bola založená v roku 1975. Cieľom bolo a stále je vytvoriť inovatívne produkty s využitím najnovšej mechanickú a elektronickú znalosť. Dnes sme svetový líder v oblasti projektovania, výroby a marketingu audio, koaxiálnych, silových a digitálnych konektorov. Naším hlavným cieľom je byť "o krok napred", a teda porozumieť potrebám budúceho trhu, skôr než sa stanú aktuálne a vyhovieť požiadavkám skôr, než k nim dôjde.

Náš sortiment zahŕňa audio XLR konektory, zástrčky, Jack konektory, reproduktorové konektory, patch panely a systémy pre pripojenie optických vlákien. Od začiatku v roku 1975, veľký počet patentov, ako aj licenčné dohody sú dôkazom inovačných a tvorivých úspechov spoločnosti Neutrik. Niet pochýb o tom, že naši zákazníci sa môžu spoľahnúť na vysoko kvalitné výrobky, pri bezkonkurenčnom pomere cena / výkon. Neutrik sa zaviazala k dokonalosti v oblasti inovácií, celkovej kvality na základe normy ISO 9001-2008 a k budovaniu spoľahlivých vzťahov so zákazníkmi.

XIRIUM PRO

S digitálnym bezdrôtovým zvukovým systémom XIRIUM PRO založeným na technológii DiWA (Digital Wireless Audio), spoločnosť Neutrik stanovuje nový štandard v profesionálnom bezdrôtovom prenosu zvuku. Spoločnosť DiWA poskytuje FCC bez licencie, bez kompresie, štúdiovej kvality, plného pásma audio s extrémne nízkou latenciou.
viac >>

optických vlákien

Jednoduchý a robustný dizajn, minimálna údržba, maximálna životnosť a jednoduchá manipulácia. Dobre známy výrobcovia profesionálnych zariadení, kľúčoví používatelia v odvetví vysielania a cestovného ruchu dôverujú v systém opticalCON už roky. Neutrikov cieľom je zmeniť opticalCON na priemyselnú úroveň porovnateľnú s široko používanej série etherCON.

Porovnať produkty