Brand

Kategorie

MIX PULTY

Behringer EURODESK SX2442FX
Behringer XENYX 1002FX
Behringer XENYX X1622USB
Všetky produkty

DJ

Pioneer DJ S-DJ60X
Pioneer DJ PRO-900NXSFLT
Behringer HEADPHONES HPX2000
Všetky produkty

Reproduktory

Behringer EUROLIVE VP2520
BOSE 131 reproduktory do venkovních prostor, bílá
Behringer EUROLIVE B1500HP
Všetky produkty

Inštalovaný zvuk

Bose FreeSpace DS 16SEAG, biely
Bose EdgeMax EM180
Bose MB210, černý
Všetky produkty

Zosilňovače

LAB GRUPPEN IPD 1200
LAB GRUPPEN IPD 2400
Behringer iNUKE NU6000
Všetky produkty

PA systémy

Behringer EUROPORT PPA2000BT
Behringer EUROPORT MPA100BT
Bose F1 Subwoofer
Všetky produkty

Signálové procesory

KlarkTeknik SQ1D
Behringer TUBE ULTRAGAIN MIC200
Behringer ULTRAGRAPH FBQ-PRO FBQ3102
Všetky produkty

Gitarové stompboxy

Behringer V-TONE ACOUSTIC DRIVER DI ADI21
tc electronic Spark Mini Booster
TC Helicon Harmony Singer
Všetky produkty

Gitarové efektové procesory

TC Helicon PERFORM-VK
TC Helicon Play Electric
tc helicon Play Acoustic
Všetky produkty

Gitarové tunery

TC Electronic PolyTune Clip silver
Behringer RACKTUNER BTR2000
tc electronic PolyTune 2 Noir
Všetky produkty

Gitarové zosilňovače a reproduktory

Behringer V-AMPIRE LX112
Bugera GUITAR CABINET 112TS
Bugera 333 INFINIUM
Všetky produkty

Basové zosilňovače a reproduktory

Behringer ULTRABASS BXL900A
Behringer ULTRABASS BX4500H
TC Electronic BG250 208
Všetky produkty

Klávesové zosilňovače

Behringer ULTRATONE K3000FX
Behringer ULTRATONE K450FX
Behringer ULTRATONE K1800FX
Všetky produkty

Mikrofóny

beyerdynamic OPUS 660 668-692 MHz
beyerdynamic TS 910 M 718-754 MHz
beyerdynamic MCE 85 BA
Všetky produkty

Pro slúchadlá

Pioneer DJ HRM-7
Pioneer DJ HDJ-700-W
beyerdynamic DT 790.00 LTD (99 dB) / 80 Ω
Všetky produkty

MIDI KONTROLÉRY

Behringer DIGITAL SNAKE S32
Behringer SD8
Behringer U-CONTROL UMX250
Všetky produkty

AUDIO ROZHRANIE

Behringer SD16
Behringer FIREPOWER FCA610
Behringer UMC204HD
Všetky produkty

Záznam

Midas M32R
Behringer PODCASTUDIO USB
Midas XL48
Všetky produkty

Hudobné nástroje

Behringer DeepMind 6
Behringer DeepMind 12D
Behringer MODEL D
Všetky produkty

Osvetľovacie systémy

Behringer PL2000
Behringer ULTRAPAR UP1000
Behringer EUROLIGHT LC2412
Všetky produkty

KONFERENČNÁ TECHNOLÓGIA

beyerdynamic DT 3 2 x 32 Ω
beyerdynamic Classis GM 301
beyerdynamic MPR 211 B
Všetky produkty

PRO AUDIO PRÍSLUŠENSTVÁ

Bugera 212TS-PC
beyerdynamic WK 190.00
Bose FreeSpace DS 100SEAG, čierna
Všetky produkty

DJ príslušenstvo

Pioneer DJ FLT-900NXS2
Pioneer DJ T-U101
Pioneer Professional Audio CVR-XPRS15
Všetky produkty

Profesionálne Audio

Profesionálne Audio - alebo "Pro Audio" - je súhrnný názov pre audio zariadenia, určené pre profesionálne použitie. BaSys a jeho Pro Audio Partneri ponúkajú širokú škálu Profesionálnych Audio zariadení. Naše Pro Audio produkty možno rozdeliť do nasledujúcich skupín alebo kategórií: Mixážne pulty, DJ vybavenie, profesionálne reproduktory, PA systémy prenosné a pre fixnú inštaláciu, výkonové zosilňovače, signálové procesory, modulátory a efektové procesory, gitarové Stompboxy, nástrojové tunery, gitarové zosilňovače a reproduktory, basové zosilňovače a reproduktory, klávesové zosilňovače, drôtové a bezdrôtové mikrofóny, profesionálne a DJ slúchadlá, MIDI kontroléry, audio prevodníky, nahrávacie vybavenia a softvéry, hudobné nástroje a Pro Audio príslušenstvo. Ponúkame tiež niektoré osvetľovacie systémy, ktoré sú bežne používané v profesionálnom zvukovom prostredí. Viac...

S Profesionálnymi Audio produktmi , dostupnými v našej ponuke, si môžete vytvoriť svoju vlastnú profesionálnu hudbu . Pro Audio zariadenia sa používajú pre skladanie, nahrávanie a editáciu hudby na CD, iných médiách, televízii, filme alebo v reklame. Pro Audio systémy sú vo vlastníctve spoločností, ktoré produkujú hudbu, vrátane komponovania piesní v nahrávacom štúdiu, televízií, rozhlase, na koncerte, v divadle alebo pri inej udalosti.

Profesionálna práca si vyžaduje profesionálne prostredie pre ľudí, pre ktorých je to potešenie, alebo inými slovami, robia prácu ktorú majú radi, páči sa im, za ktorú sú platení a na ktorej môžu aj profitovať. Profesionálne Audio prostredie typicky zahŕňa produkciu, alebo reprodukciu profesionálneho zvuku pre publikum, jednotlivcov, ktorí robia takúto prácu ako povolanie. Profesionáli používajú ozvučovanie systémy, ktoré sú vyrobené pre tento účel.
Pro Audio ozvučovacie systémy umožňujú živé alebo nahraté zvuky dostatočne zosilniť a distribuovať zvuk pre väčšie či vzdialenejšie publikum. V niektorých situáciách ozvučovacie systémy sú tiež použité pre dostatočné zvýšenie úrovne zvuk na javisku pre účinkujúcich, z rovnakého zdroja zvuku - odposluchy.

Pro Audio systémy zabezpečujú proces zosilnenej reprodukcie akustických a elektronických zvukov z profesionálnej hudobnej produkcie , alebo hovorovej reči tak, aby tieto zvuky boli zreteľné a zrozumiteľne počuteľné i pri veľkom auditóriu. Kvalitne zosilnená reprodukcia zvuku dokáže pri koncertoch pozitívne naladiť a zabaviť veľké publikum.
Pro Audio ozvučovanie systémy môžu byť rôzne, podľa požadovaného výkonu a podľa určenia, od jednoduchých Pro Audio zariadení ako je napríklad malý osobný PA systém, ktorý sa skladá z jedného mikrofónu pripojeného k zosilňovaču, alebo aktívnemu reproduktoru. Prenosné PA systémy sú napájané nabíjateľnou batériou, a teda nezávislé od napájania z pevného zdroja, na niekoľko hodín.

Na vrchole profesionálnych Audio systémov sú veľké javiskové systémy, vrátane desiatok mikrofónov, komplexné, často digitálne mixážne pulty a systémy pre spracovanie signálu, tisíce wattov zosilneného výkonu a niekoľko reproduktorových polí, všetko pod dohľadom tímu zvukových inžinierov a technikov.
Typický Profesionálne Audio systém sa skladá zo vstupných snímačov (napr. mikrofóny pre hlasové odposluchy, vokály, akustické hudobné nástroje, alebo elektrické/ digitálne hudobné nástroje ako sú klávesy, syntetizátory, digitálne piana, gitary, bubny, a pod.), ktoré premieňajú zvukovú energiu na elektrický signál , konektory a káble, ktoré prenášajú signál z jedného zariadenia do druhého, mixážne pulty a signálové procesory, ktoré miešajú snímané signály a menia charakteristiky signálu (napr. ekvalizéry, kompresory, atď), zosilňovače ktoré pridávajú výkon signálu, bez zmeny charakteru výstupného signálu a následne ho prenášajú na výstupné meniče reproduktorov, ktoré prevádzajú výsledný signál späť na zvukovú energiu.
Tieto základné časti zahŕňajú rôzne množstvá jednotlivých zložiek pre dosiahnutie požadovaného cieľa, a to zosilnená a zrozumiteľná reprodukcia zvuk pre divákov, účinkujúci alebo iné osoby.

 Skrýt

Porovnať produkty