0
Položka
 

Ako prehrať MP3 v aute  | 20.2.2018

Ešte nedávno sme pri počúvaní hudby v aute museli vkladať CD disky a skorej aj predpotopné kazety. Nosiče sú však rozmerné a pri rozsiahlej zbierke hudby zaberajú množstvo úložného priestru v aute. Hudba na CD disku alebo kazete naviac pokryla len kratšie cesty a potom bolo nutné ich vymeniť za ďalšie. Oveľa praktickejšie je počúvanie MP3 hudby bez týchto nosičov, či už z autorádia s podporou MP3 alebo s pomocou vlastného prehrávača pripojeného k autorádiu. 

Viac informácií»

Nový prenosný Bose® S1 Pro je výkonný PA systém, podlahový monitor, gytarové kombo a Bluetooth® prehrávač v jednom

Viac informácií»

V roku 1937 Nozomu Matsumoto, zakladateľ spoločnosti Pioneer úspešne dokončil vývoj prvého japonského dynamického reproduktoru, ktorý sa stal základom pre moderné elektroakustické Hifi meniče.

Viac informácií»

ClipWear™ Active bezdrôtové slúchadlá do uší

Viac informácií»

Aplikácia DJM-REC vám ponúka možnosť nahrávania vo vysokej kvalite, ukladana a archivácie vašich mixov pomocou iPhonu alebo iPadu. DJM-REC sama ovláda limiter v DJM mixe, aby dokázala automaticky predchádzať nechceným zvukovým artefaktom.

Viac informácií»

Pioneer Pro Audio rozširuje záručnú dobu XPRS série aktívnych reproduktorov. Vďaka online registrácii svojho produktu môžete teraz získať sedem rokov záruky. 

Viac informácií»

BOSE EDGEMAX  | 13.11.2017

Nové stropné prémiové reproduktory kombinujú vynikajúce pokrytie typické pre rozmernejšie podhľadové reproduktory s nenápadnou estetikou. 

Viac informácií»

Streamovanie hudby dotykom tlačidla

Bose ponúka nový spôsob počúvania hudby doma. Systémy SoundTouch™ umožňujú bezdrôtovo prenášať hudbu v každej miestnosti s presnou zvukovou kvalitou Bose a jednoduchým používaním. Hudbu z webu alebo uloženej kolekcie môžete prehrávať s prirodzenou jasnosťou - jednoduchým stlačením tlačidla.

"Systémy SoundTouch Wi-Fi sú odlišné od všetkých domácich zvukových systémov, ktoré sú dnes k dispozícii," povedal Phil Hess, viceprezident spoločnosti Bose Home Entertainment. "Umožňujú vám zobrazovať obľúbené stanice, zoznamy skladieb alebo umelcov najjednoduchším spôsobom a hrajú úžasne. Veríme, že systémy SoundTouch zmenia hudbu doma tak, ako reproduktory Bluetooth® zmenili hudbu na cestách. "

Viac informácií»

Pred približne rokom sme pre vás testovali jedného zo zástupcu vrcholových slúchadiel od nemeckého majstra menom Beyerdynamic. Uzavreté circumaurálne profesionálne slúchadlá DT 1770 Pro však dostali aj otvoreného súrodenca, ktorého prítomnosť som si užíval počas posledných dní.

Viac informácií»

Skutočne všesmerová charakteristika, výrazne hlbší zvuk, ohromujúca hlasitosť

Viac informácií»

1 2 3 4 5 Next