Novinky

Už tento víkend sa uvidíme na výstave AUDIO VIDEO KINO! Našu spoločnú expozíciu s inštalačným štúdiom basys.net nájdete na 1. poschodí v salóniku Bratislava hotela Crowne Plaza Bratislava.

Viac informácií

V uliciach Bratislavy nám S1 Pro pomáhal prezentovať gitarista Stano Počaji, ktorý sa zapojil aj do projektu Viva Ulica, ktorý je súčasťou festivalu Viva Musica. 

Viac informácií

Bose ShowMatch je najnovší Line-Array ozvučovací systém od Bose Professional. Tento rok dostal v spolupráci s našim partnerom BG Audio príležitosť, predviesť sa aj na Slovenských festivaloch. 

Viac informácií

V Bratislavskej Eurovei sa v priebehu leta 2018 otvárala nová predajňa IQOS. Túto prevádzku sme ozvučili reproduktormi značky Bose Professional. 

Viac informácií

Toto leto v Bratislavskom centre pod Starým mostom pribudla nová pláž. Nájdete na nej bar s 3 terasami. O ozvučenie sme sa postarali reproduktormi Bose Professional. 

Viac informácií

Naše leto sa nieslo v duchu prezentácie S1 Pro PA-systému nie len v uliciach Bratislavy, ale aj na letných festivaloch. 

Viac informácií

Pioneer Europe spustil nový portál pre vyhľadanie tej správnej aktualizácie mapových podkladov pre vašu navigáciu.

Viac informácií

BEYERDYNAMIC FOX

2018/07/31

Predstavujeme vám novinku od Beyerdynamic - viacúčelový USB mikrofón profesionálnej triedy, ktorý je veľmi všestranný a vhodný pre celý rad aplikácií a audio zdrojov.

Viac informácií

Ovládněte základy DJingu: Seznamte se s kontrolérem Pioneer DDJ-400 pro rekordbox dj.
Club-style layout a kompatibilita s novou výukovou funkcí Tutorial.

Viac informácií

Nový zosilňovač Pioneer bol navrhnutý tak, aby odrážal posledné trendy v počúvaní hudby. A-40AE osloví rovnako nováčikov ako aj skúsených záujemcov o vernú reprodukciu. Komplexná výbava, kvalitné komponenty, dielenské spracovanie a dobre definovaný zvukový prednes sú predpokladom, aby sa A-40AE stal kandidátom na budúcu klasiku vo svojej kategórii.

Viac informácií

1 2 3 4 5 6 7 Next

Porovnať produkty