0
Položka
 

BOSE EDGEMAX  | 13.11.2017

Nové stropné prémiové reproduktory kombinujú vynikajúce pokrytie typické pre rozmernejšie podhľadové reproduktory s nenápadnou estetikou. 

Viac informácií»

Streamovanie hudby dotykom tlačidla

Bose ponúka nový spôsob počúvania hudby doma. Systémy SoundTouch™ umožňujú bezdrôtovo prenášať hudbu v každej miestnosti s presnou zvukovou kvalitou Bose a jednoduchým používaním. Hudbu z webu alebo uloženej kolekcie môžete prehrávať s prirodzenou jasnosťou - jednoduchým stlačením tlačidla.

"Systémy SoundTouch Wi-Fi sú odlišné od všetkých domácich zvukových systémov, ktoré sú dnes k dispozícii," povedal Phil Hess, viceprezident spoločnosti Bose Home Entertainment. "Umožňujú vám zobrazovať obľúbené stanice, zoznamy skladieb alebo umelcov najjednoduchším spôsobom a hrajú úžasne. Veríme, že systémy SoundTouch zmenia hudbu doma tak, ako reproduktory Bluetooth® zmenili hudbu na cestách. "

Viac informácií»

Pred približne rokom sme pre vás testovali jedného zo zástupcu vrcholových slúchadiel od nemeckého majstra menom Beyerdynamic. Uzavreté circumaurálne profesionálne slúchadlá DT 1770 Pro však dostali aj otvoreného súrodenca, ktorého prítomnosť som si užíval počas posledných dní.

Viac informácií»

Skutočne všesmerová charakteristika, výrazne hlbší zvuk, ohromujúca hlasitosť

Viac informácií»

Pioneer & Onkyo Europe GmbH s radosťou uvádza nové modely sieťových mikrosystémov s CD mechanikou a reproduktormi X-HM76, X-HM76D a X-HM86D. Zvládnu prehrať vašu zbierku CD diskov, podporujú tiež rôzne streamovacie služby a prehrávanie hudby vo vysokom rozlíšení. Viac informácií»

Pioneer a Onkyo Europe s radosťou predstavuje NC-50DAB, kombinovaný CD/sieťový prijímač „všetko v jednom“. Novinka podporuje prehrávanie rôznych zdrojov, vrátane CD, Hi-Res audio súborov, LP platní vďaka vstavanému predzosilňovaču a to všetko v hifi kvalite, ktorú očakávate od výrobku tejto kategórie. Viac informácií»

DJM-450 driver pro PC/Mac je nyní k dispozici!“

Viac informácií»

Oktávery predstavujú vo svete gitarových efektov špecifickú skupinu. Transpozíciou tónov o celú oktávu môžete dosiahnuť zvuk dvanásťstrunovej gitary, ale i napríklad varhan. Oproti tomu transpozíciou opačným smerom môže váš úder do strún vyznieť ako burácanie tridsaťtonového tanku.

Viac informácií»

Bose ShowMatch Event  | 26.9.2016

Dne 24.10.2016 se ve společenském sále kongresového centra představí odborné věřejnosti nové profesionální reproduktory Bose ShowMatch.

Viac informácií»

Bose představuje nová bezdrátová sluchátka, která jsou určena pro sport. Kromě vynikajícího zvuku a odolného provedení poskytují také ve spojení s chytrým telefonem možnost kontrolovat srdeční aktivitu a podle ní optimalizovat intenzitu cvičení. Viac informácií»

1 2 3 4 5 Next