Novinky

Naše přístroje, sluchátka a další zařízení, která spol.BaSys CS dováží do ČR budou v nejbližší budoucnosti testována na portále WhiteRabbitTech, #WRTECH. A jako ochutnávku si můžete užít postřehy a doojmy z reproduktoru Bose SoundTouch10. Zvukové kvality asi nejlépe posoudíte těsně po 5:00min ,kdy mimika mluví za vše.  

 

Viac informácií

Získajte jasný a výkonný zvuk z našich prvých skutočne bezdrôtových slúchadiel do uší. Sú navrhnuté tak, aby zostali na mieste a zostali pohodlné. Vybavili sme ich plne s technológiami, aby ste povýšili  cvičenie na ďalšiu úroveň.

Viac informácií

V skutočnosti nezáleží čo robíte – turistiku, bicyklovanie, varenie večer alebo pofľakovanie. Potrebujete hudbu. Navrhli sme reproduktor, ktorý doplní všetky vaše dobrodružstvá a prinesie neskutočný zvuk pri svojej veľkosti. Reproduktor SoundLink Micro je malý, ale silný. Odolný voči nárazom aj vode. Má silikónové pútko, takže ho pripevníte nech idete kdekoľvek. Pretože, ak takto malý reproduktor hrá takto dobre, nikdy ho nechcete nechať doma.

Viac informácií

Pioneer predstavuje nový, komplexne vybavený AV receiver VSX-933 – srdce domáceho audio systému. Zaistí špičkový zvuk až do zostavy 7.1, podporuje vstupy z mnohých prístrojov, najpoužívanejšie a najkvalitnejšie formáty hudby. S využitím vyspelých technológií prepočítava videosignál z pripojených zdrojov na rozlíšenie 4K.

Viac informácií

Pioneer AVIC-F88DAB je high-end navigačný AV systém so 7-palcovým kapacitným dotykovým displejom, podporujúci technológiu Apple CarPlay, Android Auto, Bluetooth, má CD/DVD jednotku, HDMI vstup a podporuje príjem digitálneho rozhlasového vysielania DAB+.

Viac informácií

Pioneer MVH-S300BT je stereo autorádio s RDS tunerom, Bluetooth technológiou, USB a Aux vstupmi, bez CD mechaniky. 

Viac informácií

Pioneer a Waze  | 23.3.2018

Waze je svetovo najvačšia komunitná dopravná a navigačná aplikácia. Pridaj sa medzi šoférov vo svojom okolí, ktorí zdieľajú dopravné informácie v reálnom čase a správy z ciest pre ušetrenie času, paliva a zlepšenie dopravnej situácie pre všetkých. 

Viac informácií

Pioneer SPH-DA130DAB je 2-dinový multimediálny prehrávač so 6.2–palcovou kapacitnou dotykovou obrazovkou a jednoduchou konektivitou k smartfónu cez USB kábel podporujúci technológie Apple Carplay, DAB/DAB+ Digital Radio, Bluetooth, aplikáciu Waze. Obsahuje 13-pásmový grafický equalizér. 

Viac informácií

Willich, 1. marca, 2018 - Pioneer uvádza 3 nové slúchadlá do uší, ktoré prinesú typickú vysokú hodnotu, starostlivé nastavenie zvuku a sofistikovaný dizajn v troch rôznych cenových a funkčných triedach. Modely C3, C7 a C8 poskytujú extrémne atraktívne možnosti: klasické drôtové slúchadlá do uší, bezkordové bezdrôtové slúchadlá do uší a plne bezdrôtové slúchadlá do uší.

Viac informácií

Nový prenosný Bose® S1 Pro je výkonný PA systém, podlahový monitor, gytarové kombo a Bluetooth® prehrávač v jednom

Viac informácií

1 2 3 4 5 6 Next